APK SPORT - Wrocław
 
 
 
 
 
Polyfibre "VIPER"
"VIPER Polyfibre" jest najbardziej komfortowym, przyjaznym dla ramienia, naciągiem tenisowym jaki kiedykolwiek zrobiliśmy.
Stworzyliśmy naciąg  by uderzyć piłkę z mnóstwem kąśliwej agresji i kontrolą. Polyfibre stwierdziło znaczącą poprawę trwałości dzięki zmniejszonej ruchomości strun. Naciąg z świetnym czuciem, polecany do agresywnej, ofensywnej gry. Jeżeli grałeś Big Bangerem "Alu Power", koniecznie spróbuj VIPERA.
zadzwoń
Cena:
Polyfibre "TCS"
"TCS Polyfibre" - to pierwszy na świecie naciąg z modyfikowanego poliolefinu - przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem i jeszcze raz udało się wykonać kolejny krok w historii rozwoju naciągów tenisowych. Specjalna powierzchnia, która przypomina nieco kształt cytryny, pozwala nadać piłce ekstremalny spin. Naciąg był tworzony z przeznaczeniem dla  profesjonalnych, turniejowych graczy top-spinowych - oferuje elastyczność i maksimum kontroli obok ekstremalnego spina. Kontakt piłki z naciągiem jest wydłużony, niemniej jednak przesuwanie strun jest bardzo znikome.
zadzwoń
Polyfibre "TCS Rapid"
"TCS RAPID" został stworzony na bazie sukcesu oryginalnego TCS. RAPID oferuje większą moc, więcej  spinu i lepsze utrzymanie napięcia strun. RAPID jest świetną alternatywą  dla graczy przyzwyczajonych do gry naciągami wielowłóknistymi oraz naturalnymi, ale szukających lepszej wytrzymałości i kontroli. Jeden z najbardziej miękkich poliestrów jaki stworzyliśmy i przetestowaliśmy. Definitywnie musi go spróbować każdy ostro uderzający gracz szukający zdrowego dla ramienia poliestrowego naciągu.
zadzwoń
Polyfibre "THE COBRA" jest naszym nowym naciągiem, który jest nowym krokiem w historii tworzenia naciągów tenisowych, ponieważ nowa COBRA jest pierwszym naciągiem kiedykolwiek zrobiono ze zmodyfikowanego Polietylenu! Daje to najbardziej możliwy komfort - jak naturalne jelito! Na pewno to jest początek nowej gene-racji i klasy jakości w  naciągach tenisowych. Naciąg jest poddany pristreczowi dla najlepszej stabilności napięcia  strun i ma unikalną powłokę dla nadania lepszego spinu i mocy. Cała energia rozciągnięte-go naciągu przekazywana jest na uderzaną  piłkę. Tym samym gracz dostaje ekstremalną siłę nie tracąc przy tym kontroli. Jest to struna dla graczy szukających dużej mocy, najlepszego czucia i maksymalnego komfortu. Polecamy go przede wszystkim graczom  w średnim i starszym wieku.
zadzwoń
Polyfibre "HIGHTEC PREMIUM"
Ten unikalny wysokiej klasy naciąg tenisowy absolutnie różni się od wszystkich normalnej klasy naciągów poliestrowych.
"HIGHTEC PREMIUM" w porównaniu do swoich konkurentów charakteryzuje się wprost niewiarygodnym czuciem i kontrolą.
Oferuje też około 50% więcej elastyczności jak również około 30% więcej wytrzymałości niż standartowe poliestry. Niemniej jednak, w porównaniu do Polyfibre POLY HIGHTEC ma  trochę mniejszą  szybkość uderzenia, jednakże, priorytetami tego modelu są przede wszystkim komfort i kontrola. Naciąg prawie nie traci siły napięcia, utrzymując swoje właściwe parametry przez cały okres gry aż do momentu zerwania.
zadzwoń
zadzwoń
Polyfibre "POLY HIGHTEC"
"POLY HIGHTEC" wysokiej klasy naciąg tenisowy absolutnie różni się
od wszystkich normalnej klasy naciągów poliestrowych.
Oferuje  około 50% więcej elastyczności jak również około 20% więcej przyśpieszenia i wytrzymałości niż standartowe poliestry.
Naciąg prawie nie traci siły napięcia, utrzymując swoje właściwe parametry  przez cały okres gry aż do momentu zerwania.
Moc, elastyczność, minimalna utrata napięcia to przekonujące walory
tego naciągu. Polecamy go wszystkim szukającym wysokiej klasy
struny poliestrowej..
Polyfibre Viper
Cena:
Polyfibre TCS
Polyfibre TCS Rapid
Cena:
Polyfibre The Cobra
Cena:
Polyfibre High-tec Premium
Cena:
Polyfibre Poly Hightec
Cena:
Zalecamy naciąganie naszych naciągów o 1-2 kg więcej
Polyfibre
polyfibre jest specjalistą w dziedzinie innowacyjnych, najwyższej jakości naciągów tenisowych produkowanych w Niemczech. Od 1993 roku firma opracowała i sprzedała ponad 30 rożnych typów naciągów w ponad 40 krajach. To co czyni nasze naciągi wyjątkowymi, to największy na rynku dodatek miękkich komponentów (dochodzący do 50%), oraz wykorzystanie całej grupy najnowszych polimerów. Doskonała ochrona ramienia, stabilność napięcia           i wysoka wytrzymałość są znakami firmowymi wszystkich produktów Polyfibre.
Sprzedaż hurtowa tel. 604 470 939
Polyfibre Black Venom
Polyfibre Hexa Blade
Cena:
Cena:
zadzwoń
zadzwoń
Polyfibre "BLACK VENOM"
Siła, spin i czucie to znaki firmowe tego naciągu. Zastosowanie materiału uzyskanego według najnowszej technolgi Polyfibre "SMD" dało bardzo wysoką elastyczność przy zachowaniu tak niezbędnej kontroli. Dzięki zastosowaniu specjalnej zewnętrznej powłoki piłka pozostaje w długim kontakcie z naciągiem, możliwe jest uzyskanie maksymalnej rotacji a przesuwanie strun zostało efektywnie zredukowane. Gracze mogą cieszyć się również znakomitym komfortem jaki daje ta struna podczas gry. POLYFIBRE BLACK VENOM to naciąg dla profesjonalnych topspinowych graczy oczekujących najwyższego poziomu siły,
kontroli i czucia.
Polyfibre "HEXABLADE"
To etylenowy naciąg o charakterystycznym sześciokątnym przekroju, który pozwala na mocne przyczepienie się filcu piłki co w efekcie pozwala na nadanie optymalnej rotacji. Hexablade jest w dotyku nieco sztywniejszy od innych naszych naciągów, ale za to bardzo
wytrzymały.  Natomiast dzięki zastosowaniu technologii "SMD" otrzymał wysoką elastyczną dynamikę co czyni go bezpiecznym również dla ramienia.  POLYFIBRE HEXABLADE przeznaczony jest dla graczy poszukujących maksymalnego spina i tak niezbędnej przy tym
optymalnej kontroli.
Polyfibre "TOUR PLAYER"

Średnice: 1,25 / 1,3 mm
Siła naciągu: 2-3 kg mniej
Materiał: Vinyl
Powierzchnia: Smooth
Cena:
zadzwoń
 
 
zadzwoń
Aby dokonać zakupu lub uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt telefoniczny
Cena:
Nowość
zadzwoń
Polyfibre "EVOLUTION"

Średnice: 1,2 / 1,25 / 1,3 mm
Siła naciągu: Normal
Materiał: Polyethylen
Powierzchnia: Smooth
PolyFibre Hexablade
 polyFibre Plack Venom
PION
POZIOM
Polyfibre EVOLUTION Polyfibre EVOLUTION
Kliknij aby powiększyć
 polyFibre Panthera
 polyFibre Black Venom
POZIOM
Ø 1,15 mm
PION
Ø 1,25 mm
Polyfibre "PANTHERA"

Naciąg wykonany w technologi DUPLEX POLYESTER
(połączenie dwóch różnych polyestrów). Pierwszy na świecie poliester o lepkiej powierzchni. Pozwala na uzyskanie optymalnej kontroli nad piłką.
zadzwoń
Cena:
Nowość
 
Polyfibre Black Venom Rough
Polyfibre "BLACK VENOM ROUGH"

Nowy BLACK VENOM ROUGH oferuje oprócz doskonałego spina nieco więcej kontroli niż klasyczna wersja. Naciąg dostępny w wersji 1,25 mm.
Cena:
Polyfibre TOUR PLAYER Polyfibre TOUR PLAYER
Polyfibre TOUR PLAYER GREEN TOUCH Polyfibre TOUR PLAYER GREEN TOUCH
Polyfibre TOUR PLAYER ROUGH Polyfibre TOUR PLAYER ROUGH
Polyfibre "TOUR PLAYER GREEN TOUCH"

Średnica: 1,23 mm
Siła naciągu: 2-3 kg mniej
Materiał: Vinyl
Powierzchnia: Smooth
Cena:
Polyfibre "TOUR PLAYER ROUGH"

Średnica: 1,25  mm
Siła naciągu: 2-3 kg mniej
Materiał: Vinyl
Powierzchnia: Rough
Cena:
zadzwoń
zadzwoń
zadzwoń
web: kopia.org.pl
Polityka cookies
RABAT
30%
na naciągi Polyfibre ze starym logo